53. Tůňka z Vysočiny

Autor: Jan Hladký
(1931 Dubňany)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: akryl, datace: 2013
Šířka: 60 cm, výška: 32 cm, rámování: 42,5 x 70 cm

Konec dražby: 07.02.2024 20:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč