458. Červené zátiší
Autor: Zuana Oberthorová
(1949 Praha - ?)
Signováno a datováno dole uprostřed, číslováno 75/110 vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: litografie, datace: 1977
Šířka: 36 cm, výška: 43 cm, rámování: 63 x 56 cm
Konec dražby: 23.04.2023 18:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč