Dívka v podřepu
Autor: Josef Šolc
Signováno a datováno vlevo nahoře, paspartováno a zaskleno.
Technika: kresba, datace: 1945
Šířka: 17,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 51 x 42 cm
Konec dražby: 18.12.2023 21:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč