43. Statek v Hrdlořezích
Autor: Karel Urbanovský
(1908 Želetice - ? ?)
signováno vpravo dole, autorský štítek na reversu, olej na plátně fixováno na kartonu, rám setřelý
Technika: olej na plátně
Šířka: 48 cm, výška: 33 cm, rámování: 47 x 62 cm
Konec dražby: 02.04.2023 15:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč