76. Bojovníci
Autor: Karel Nepraš
(1932 Praha - 2002 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 61/110, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie, datace: 1992
Šířka: 42 cm, výška: 30 cm, rámování: 48 x 59 cm
Konec dražby: 05.04.2022 19:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč