26. Přístavní ulička

Autor: Stanislav Odvárko
(1913 Nová Paka - 1985 ?)

Signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kvaš, datace: 1960
Šířka: 46 cm, výška: 32 cm, rámování: 57 x 72 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.03.2024 20:12 SEČ

Zbývá: 12d 8h 42m 46s

Vyvolávací cena: 1 000 Kč