Touha

Autor: Václav Beránek
(1932 Zhoř - 2018)

Signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: koláž, datace: 1989
Šířka: 35 cm, výška: 30 cm, rámování: 41 x 46 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 23.11.2023 20:38 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč