115. Zimní ulička
Autor: Josef Dlabal
(1920 ? - 2004 ?)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 14 cm, výška: 19 cm, rámování: 23 x 18 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.03.2021 21:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč