217. Stohy
Autor: Josef Dlabal
(1920 ? - 2004 ?)
Signováno dole uprostřed, na reversu autorský popisek
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 35 cm, výška: 23 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.05.2022 20:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč