Hlava ženy v klobouku

Autor: Milan Singer
(1933 Praha - 2011)

plastika na dřevěném podstavci, signováno a datováno vespodu
Materiál: olovo, datace: 1978
Výška: 9,5 cm

Konec dražby: 06.02.2024 21:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč