Podzimní alej
Autor: Hegt R.
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 52 x 61 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 09.11.2023 20:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 600 Kč