208. Zátiší s kyticí

Autor: Antonín Augusta
(1891 ? - ? ?)

signováno vpravo dole, velký formát, původní rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 96 cm, výška: 67 cm, rámování: 79 x 109 cm

Konec dražby: 25.09.2018 22:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč