240. Boj
Autor: Karel Pauzer
(1936 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole. Volný list v paspartě, výroční list skupiny Nová 1992
Technika: lept, datace: 1992
Šířka: 34,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 33 x 40 cm
Konec dražby: 09.05.2022 21:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč