194. Levitace
Autor: Michael Rittstein
(1949 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 32/150, volný list v paspartě, výroční list klubu prřátel skupiny Nová 1990.
Technika: litografie, datace: 1990
Šířka: 28 cm, výška: 36,5 cm, rámování: 51 x 36 cm
Konec dražby: 08.03.2022 20:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč