328. Kočička
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 30 cm, rámování: 48 x 60 cm
Konec dražby: 08.06.2020 22:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč