290. Záznam č. 86
Autor: Milan Erazim
(1946 Bratislava)
Signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 32/100, volný list v paspartě.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1985
Šířka: 9,5 cm, výška: 16 cm, rámování: 21 x 15 cm
Konec dražby: 23.06.2022 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč