234. Výhled do kraje
Autor: Thure Lindh
(1913 - 1976)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 33 cm, rámování: 43 x 58 cm
Konec dražby: 08.06.2022 22:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč