Výhled do kraje
Autor: Thure Lindh
(1913 - 1976)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 33 cm, rámování: 43 x 58 cm
Konec dražby: 18.12.2023 21:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč