V Přístavu
Autor: Thure Lindh
(1913 - 1976)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu razítka
Technika: olej na plátně
Šířka: 32 cm, výška: 41 cm, rámování: 51 x 45 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.12.2023 21:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč