33. Chmelenský

olej na sololitu, sign. PD, Tetřev, rozměr 58 x 42 cm, rámováno 75 x 59 cm

Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 100 Kč