33. Chmelenský
olej na sololitu, sign. PD, Tetřev, rozměr 58 x 42 cm, rámováno 75 x 59 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 100 Kč