33. Hlobilová Mrkvičková Marie 1903-1999
litografie na papíře, Dvě ženy, sig. PD rozměr 46,5x32,5 c, rámováno 49x35,5cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč