33. Hlobilová Mrkvičková Marie 1903-1999

litografie na papíře, Dvě ženy, sig. PD rozměr 46,5x32,5 c, rámováno 49x35,5cm

Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč