33. Jan Dědina
Orientální motiv - olej na dřevěné desce, Orientální motiv, signováno PD Jan Dědina, rozměr 33 x 44, nově rámováno 43 x 54 cm
Konec dražby: 25.01.2016 20:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 650 Kč