33. Jan Dědina

Orientální motiv - olej na dřevěné desce, Orientální motiv, signováno PD Jan Dědina, rozměr 33 x 44, nově rámováno 43 x 54 cm

Konec dražby: 25.01.2016 20:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 650 Kč