33. Rosa W. - U rybníka
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1963
Šířka: 63 cm, výška: 50 cm, rámování: pošk.61 x 72,5 cm
Konec dražby: 18.05.2021 20:25 SELČ
Dosažená cena: 1 001 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (6)
částka | příhoz |