33. Rosa W. - U rybníka

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1963
Šířka: 63 cm, výška: 50 cm, rámování: pošk.61 x 72,5 cm

Konec dražby: 18.05.2021 20:25 SELČ

Dosažená cena: 1 001 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (6)

částkapříhoz
1 001 Kč18.5.2021 20:20:35
801 Kč18.5.2021 18:09:46
601 Kč18.5.2021 09:40:04
401 Kč16.5.2021 21:47:25
201 Kč14.5.2021 16:08:56
1 Kč12.4.2021 21:12:04