Světec
Polychromovaná dřevořeba, k závěsu. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty přiloženo.
Datace: 18. - 19. stol.
Šířka: 26 cm, výška: 62 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč