Světec

Polychromovaná dřevořeba, k závěsu. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty přiloženo.
Datace: 18. - 19. stol.
Šířka: 26 cm, výška: 62 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 23.11.2023 20:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč