Před Obecním Domem
Autor: Josef Říha
(1920 Vídeň - ? ?)
signováno a datováno vpravo dole, autorský tisk
Technika: litografie, datace: 1967
Šířka: 17 cm, výška: 25 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 08.04.2024 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč