344. Cesta mezi stromy
Autor: Josef Říha
(1920 Vídeň - ? ?)
signováno a datováno tužkou vpravo dole, autorské razítko vlevo dole, zaskleno.
Technika: lept na kartonu, datace: 1943
Šířka: 28,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 65 x 50 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč