Monogramista - Dostaveníčko

vyšívaný obraz, monogramováno vlevo dole N.F. paspartováno, zaskleno a rámováno
Šířka: 18,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 53 x 36,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.06.2021 21:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč