202. Výhled z okna
Autor: Hasse Hasselgren
(1933 - 2002)
Signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 35 cm, výška: 58 cm
Konec dražby: 04.04.2022 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč