212. U řeky
Autor: Axel Svensson
(1895 - 1979)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 43 cm, rámování: 55 x 73 cm
Konec dražby: 05.04.2022 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč