45. Quo vadis hominii? - XL Formát
Autor: Ľudmila Karásková
(1954 Turíkov - ?)
Signováno každý kus zvlášť, 4Ks grafik sjednocující jednu postavu ženy, výška 138 cm šířka 84 cm, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: lept
Šířka: 32 cm, výška: 50 cm, rámování: 69 x 43 cm
Konec dražby: 22.06.2022 19:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč