Žena tišící dítě
Autor: Nicolai Coster
(1901 Amsterdam)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: blondelový rám
Šířka: 30,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 51 x 41 cm
Konec dražby: 18.12.2023 21:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč