Tanečníci v krojích I.
Autor: Ivo Klečka
(1927 Praha - ? ?)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 25 cm, výška: 36 cm, rámování: 53 x 41 cm
Konec dražby: 13.05.2024 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč