5. Rybáři na molu
Autor: Alfred Wetterström
(1863 - 1934)
signováno a datováno (-90) vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 67 cm, rámování: 75 x 97 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.04.2022 19:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč