4. Motiv z Brazílie
Autor: Athayde Lopes
(1934 Brazílie)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 75 x 95 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.04.2022 19:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč