12. V neděli po obědě
Autor: Bror Jönsson
(1931)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: blondelový rám
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 56 x 64 cm
Konec dražby: 06.04.2022 19:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč