29. Květinový trh
Autor: Bror Jönsson
(1931)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 59 x 68 cm
Konec dražby: 09.11.2022 20:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč