131. Karlberský kanál směrem k Ulvsundasjön
Autor: August Hammarström
(1849 - 1914)
signováno na reversu na liště, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 68 cm, výška: 48 cm, rámování: 67 x 91 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.04.2022 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč