16. Zlaté renety
Autor: R. Pucholt
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, zaskleno, na reversu autorský popisek
Technika: tempera, datace: 1944
Šířka: 64 cm, výška: 24 cm, rámování: 53 x 93 cm
Konec dražby: 06.04.2022 19:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč