Kopcovitá krajina

Autor: Jaroslav Josífko
(1912 Bílá Třemešná - 1983 Opava)

Signováno vlevo dole, nerámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 56,5 cm, výška: 37 cm

Konec dražby: 08.08.2022 20:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč