162. Odraz na hladině
Autor: Jaroslav Josífko
(1912 Bílá Třemešná - 1983 Opava)
Signováno vlevo dole, volný lst.
Technika: akvarel, materiál: karton
Šířka: 42 cm, výška: 30 cm
Konec dražby: 06.04.2022 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč