Akt s květinou

Autor: Jaroslav Josífko
(1912 Bílá Třemešná - 1983 Opava)

Signováno vpravo dole, nerámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 40 cm, výška: 49 cm

Konec dražby: 05.04.2022 20:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč