57. Jezírko
Autor: Arkadij Rodinovič Solovjev
(1902 Kalupe, Lotyšsko - ? ?)
Signováno vpravo dole, původní řezaný rám.
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 68 x 83 cm
Konec dražby: 06.11.2018 19:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč