59. Chaloupky
Autor: Arkadij Rodinovič Solovjev
(1902 Kalupe, Lotyšsko - ? ?)
signováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 37 cm, výška: 28 cm, rámování: 48 x 60,5 cm
Konec dražby: 07.12.2017 18:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč