333. Miroslav Štolfa - Krajina
signováno a datováno vpravo dole,paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1956
Šířka: 46 cm, výška: 21 cm, rámování: 42 x 66 cm
Konec dražby: 14.06.2021 21:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč