Rozhovor
Autor: Friedrich Wahle
(1863 Praha, Česko - 1927 Mnichov, Německo)
signováno vpravo dole, rámováno nově v blondel rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 38 cm, rámování: 51 x 45,5 cm
Konec dražby: 07.11.2023 20:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč