46. Sousedky
Autor: Friedrich Wahle
(1863 Praha, Česko - 1927 Mnichov, Německo)
signováno vpravo uprostřed, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 27,5 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 46 x 40 cm
Konec dražby: 05.04.2022 19:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč