55. Obey Icon

Autor: Shepard Fairey "OBEY"
(1970 Charleston, USA)

signováno a datováno tužkou vpravo dole, volný list
Technika: serigrafie, datace: 1921
Šířka: 61 cm, výška: 91 cm

Konec dražby: 13.05.2024 20:18 SELČ

Zbývá: 11d 5h 38m 29s

Vyvolávací cena: 7 500 Kč