Kočovníci
Autor: Adolf Jelínek
(1890 Strmilov - ? ?)
signováno vpravo dole pod grafikou, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 38,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 64 x 73
Konec dražby: 08.04.2024 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč