Stavba mostu

Autor: Adolf Jelínek
(1890 Strmilov - ? ?)

signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 12 cm, výška: 6,5 cm, rámování: 16 x 22 cm

Konec dražby: 04.10.2021 22:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč