446. Stavba mostu
Autor: Adolf Jelínek
(1890 Strmilov - ? ?)
signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 12 cm, výška: 6,5 cm, rámování: 16 x 22 cm
Konec dražby: 23.04.2023 18:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč